Mezei futóverseny - Hőgyész

2010.10.21. 14:01
III. Baron von Twickel mezei futósorozat

Az idei mezei szezon első versenyét rendezte meg a Sportélmény alapítvány Hőgyészen.  A kifejezetten kedvezőtlen időjárási körülmények ellenére a 10-15 éveseknél népes mezőnyök gyűltek össze. A gyermek korosztálytól a felnőtt futókig megmozgató rendezvényen legjobbjainkkal mi is képviseltük magunkat. Nem is akárhogy! A legfiatalabb lányoknál Ragó Nikolett második lett a 800 méteres kiírt távon, az 54 induló közül. A 10-12 éves fiúknál 1200 méter megtétele után Révfalusi Balázs ezüstérmet érő helyen, Horváth András pedig 5. helyen zárt. A serdülő lányoknál kettős ARAK-os győzelem született. Szabó Eszter nyert, Kiss Fanni lett a második. A fiúknál Varga-Márfi Milán ötödik, Kovács Ádám hatodik, Tímár Dávid hetedik és Révfalusi Csongor kilencedik lett. Az ifjúsági korosztályban is képviseltettük magunkat, Berta Zsuzsa 3., Hack József negyedik helyen zárt, a Mezei OB-ra felkészítő versenysorozat első állomásán Hőgyészen. Gratulálunk!